Nabízíme prostor žákům i studentům

V Rohde & Schwarz máme prakticky pro každého zájemce připravenou možnost praktika, bez ohledu na to, v jaké fázi studia se zrovna nachází.

Ideální kombinací samozřejmě je, pokud studujete, nebo plánujete studovat školu technického zaměření – například elektrotechniku, komunikační techniku, vysokofrekvenční techniku, mikroelektroniku či informatiku.


Rozhodli jste se pro jiný studijní obor? I v takovém případě jste u nás vítáni. Důležité je, abyste se o možné praktikum ucházeli co nejdříve, tedy v dostatečném časovém předstihu. Míst je samozřejmě omezené množství – a jsou velmi žádaná.

Prázdninová brigáda

Vydělat si peníze a ještě smysluplným způsobem získat důležitou praxi. Staňte se na několik týdnů naším zaměstnancem a poznejte různé pracovní procesy.

Chcete si přes léto přivydělat? Nabídku prázdninových brigád naleznete zde.

Praktikum pro středoškoláky

Během praktika získáte v našem závodě důležitý přehled a praktické znalosti, které jistě v budoucnu využijete. Ucházejte se o praxi!

Praktikum pro vysokoškoláky

Staňte se posilou našeho projektového týmu a podpořte nás ve vývoji softwaru i hardwaru, naším cílem je získat do svých řad co nejvíce budoucích absolventů, a tedy potenciálních nových zaměstnanců.


Neváhejte se proto na nás kdykoli obrátit, rádi se Vám budeme věnovat a rádi Vás poznáme.

Zaujali jsme Vás? Zde najdete aktuální nabídku pro studenty.