Nabízíme ideální start!

Vedle praxí a témat diplomových prací nabízíme studentům i řadu dalších atraktivních možností, jak poznat naši firmu. Vedle stipendijního programu jsou to například exkurze či mezinárodní soutěž „Fallstudienwettbewerb“.

Záleží nám na tom, aby studující co nejdříve sbírali praxi a poznali, jak to chodí v moderní hightech firmě. Z tohoto důvodu jsme připravili následující možnosti.

Fallstudienwettbewerb (pro vysokoškolské studenty)

Díky soutěži Fallstudienwettbewerb (případová studie) dostávají studenti technického zaměření ideální příležitost prohloubit si své znalosti a s pomocí nejmodernější techniky pracovat na úkolu z praxe. Nejde nám jenom o to, jakým způsobem dokážete využít dosavadní nabyté znalosti v praxi, ale hodnotíme i Vaši kreativitu a schopnost týmové práce. Na tyto aspekty klademe v Rohde & Schwarz opravdu velký důraz. Na vítěze čekají na konci velmi hodnoté ceny a navíc 2000 eur pro jeho vysokou školu. Tato soutěž se opravdu vyplatí.


Další informace k účasti naleznete zde.

Go-for-Master Stipendijní program (pro vysokoškolské studenty)

Stipendijní program Rohde & Schwarz Vás bude podporovat po celou dobu studia a navíc Vás ideálním způsobem připraví na vstup do pracovního života.
Firma Rohde & Schwarz nabízí stipendium až ve výši 8 tisíc měsíčně. Během studia Vám navíc je k dispozici jeden z inženýrů, se kterým můžete vše konzultovat, například téma a vypracování diplomové práce. Více informací o stipendijním programu zde ke stažení.

Exkurze (pro základní, střední i vysoké školy)

V rámci exkurze nabízíme studentům možnost podívat se do výroby našeho závodu. Jsme schopni zajistit celodenní program včetně odborné přednášky a občerstvení. Pokud máte o exkurzi zájem, obraťte se prosím na:
personal.vimperk@rohde-schwarz.com