Vypracujte u nás závěrečnou, bakalářskou nebo diplomovou práci. Je to nejlepší cesta k nám!

Ještě, než definitivně odstartujete pracovní kariéru, čeká Vás jistě psaní závěrečných prací. I s tím Vám rádi pomůžeme. Naši odborníci v Rohde & Schwarz Vám budou kdykoli k dispozici a rádi přidají cenné postřehy a rady.

Perfektně uzavřít studium po boku perfektního partnera!
Pokud hodláte psát bakalářskou, diplomovou či závěrečnou práci, rádi Vám nabídneme řadu témat. Ve spolupráci se školou a profesory vybereme to nejvhodnější pro Váš obor a rádi přidělíme mentora, který se ujme vedení práce. Předpokládá se, že zájemci se budou hlásit především z technických oborů (mikroelektronika, informační technika, komunikace, vysokofrekveční technika, …). Prostor však určitě dostanou i oblasti jako kvalita či logistika…


U nás v Rohde & Schwarz dostanete k dispozici i všechny potřebné podklady a nástroje. V případě potřeby jsme schopni studentům nabídnout a zařídit i ubytování ve firemních bytech. Pokud se rozhodnete vypracovat Vaši závěrečnou práci právě u nás, vysoce tím zvýšíte šanci na zaměstnání právě v Rohde & Schwarz. Neváhejte a přidejte se k nám!

Pokud máte zájem, ihned se můžete podívat na aktuálně vypsaná témata a přihlásit se k nim. Už Vám je nikdo nevezme!