Zašlete nám Vaši žádost!

Chcete se nejprve zaregistrovat, abyste nám mohli všechny potřebné podklady zaslat přes Jobportál?

Nebo jste se již registrovali a chcete uložená data ještě upravit? Možná by Vás rovněž zajímalo, jaká místa v naší firmě zrovna nabízíme? Je úplně jedno, který z nabízených kroků Vás na naše stránky přivedl. Hlavní je, že jste tady správně! Zapomínat je lidské, v případě potřeby Vám tedy zajistíme i nové heslo.

 • Doplnit profil nebo do něj nahlédnout

  Na Váš osobní profil se přihlásíte pomocí hesla. Pokud jste nám potřebné podklady ještě nezaslali, můžete dát dohromady všechny dokumenty a pohodlně je zaslat. Samozřejmě je možné osobní účet kdykoli vymazat.

  Přihlášení

 • Přihlášení nefunguje, chci zaslat nové heslo

  Zapomněli jste heslo? Žádný problém! Zašleme Vám nové.

  Zaslat heslo

 • Hledat volná místa a ucházet se online

  Chcete začít ihned hledat volná místa? V naší nabídce určitě naleznete to pravé místo, které Vám umožní udělat další krok v kariéře. Abyste se mohli v naší firmě ucházet o volná místa, je nutné se nejprve registrovat v našem Jobportálu.
  Pokud chcete být informováni o nových místech, je možné po registraci získávat pravidelně vždy nejčerstvější informace. Na email Vám v takovém případě budou zasílány nabídky odpovídající Vaším požadavkům, které si v systému sami nastavíte.

  Hledání volných pozic
  Registrace

 • Registrovat se a přiložit potřebné podklady

  Pokud se chcete ucházet o konkrétní pozici,zaregistrujte se,prosím, a zašlete nám všechny potřebné podklady v digitální podobě. Abyste nám o sobě sdělili všechny nutné informace, zabere Vám to přibližně 30 minut.
  Pokud se hodláte ucházet o místo iniciativně (bez konkrétní pozice), máte možnost zaslat nám všechny plnohodnotné podklady emailem.

  Adresa pro závod Vimperk je: personal.vimperk@rohde-schwarz.com


  Registrace