Po škole rovnou do Rohde & Schwarz? Žádný problém!

play-video-in-lightbox

Dokončujete studium na vysoké škole a chystáte se vstoupit do pracovního života? Chcete začít sbírat zkušenosti? V takovém případě pro Vás máme tu správnou adresu.

U nás najdete ideální podmínky a možnosti, jak nabyté vědomosti během studia přenést a uplatnit v praxi. Od prvního dne Vás budeme při Vaší činnosti podporovat.

Přidělíme Vám samozřejmě hned na začátku školitele, který vše vysvětlí a během prvních dnů bude ve všem nápomocný. Samozřejmostí jsou i další kurzy a školení. Poté se již budete podílet na vytváření firemního know-how a připojíte se ke kolegům. Brzy se možná vydáte i na první služební cestu do zaměstnání. Prostě poznáte, že jsme mezinárodní a velmi rychle rostoucí firma.

Jaké pozice jsou u nás nejčastěji obsazovány? To se dozvíte zde.
Těšíme se na Vaši žádost!

 

Lenka Šplíchalová

„Do Rohde & Schwarz jsem přišla jako čerstvý absolvent vysoké školy. Hned po roce jsem dostala příležitost kariérního postupu a z finančního oddělení jsem přešla na personální, kde mám na starosti personální agendu a kmenová data zaměstnanců. Našla jsem práci, která mě baví, a to je pro mě velmi důležité. Všem absolventům mohu tuto cestu jen a jen doporučit.“