Q-koordinátor (m/ž)

Náplň práce:
  • Koordinuje operativní podporu výroby a řešení interních neshod.
  • Analyzuje procesní data a připravuje statistiku interní chybovosti.
  • Koordinuje zavádění nápravných opatření, včetně verifikace účinnosti.
  • Zpracovává zákaznické reklamace pomocí nástrojů kvality.
  • Spolupracuje při interních a externích auditech, projektech.
  • Aktivně interně i externě komunikuje.
  • Aplikuje moderní metody a nástroje kvality.
Požadujeme:
  • SOU/SŠ vzdělání technického směru
  • odpovědnost a pečlivost
  • znalost výkresové dokumentace
  • schopnost týmové spolupráce
  • znalost NJ či AJ

Nabízíme: * Perspektivní a zajímavou práci v mezinárodním týmu * Kvalitní zaškolení * Individuální rozvoj, pravidelné odborné vzdělávání * 5 týdnů dovolené * Příspěvek na dopravu * Závodní restaurace s dotovaným stravováním * Příspěvek na penzijní připojištění.

Zaujali jsme Vás? Pak se přihlašte přes náš Jobportal. ROHDE & SCHWARZ Vimperk, personální oddělení, referenční číslo CZ-VIM-50789414-002, Tel. +420 388 452 313 https://www.rohde-schwarz.com/career

Ucházet se