Společnost Rohde & Schwarz vyvíjí, vyrábí a prodává inovativní produkty v oblasti měřicí, vysílací a mediální techniky, kybernetické bezpečnosti, zabezpečené komunikace, a dále i monitorování a testování sítí. Společnost byla založena před 85 lety a má prodejní a servisní síť ve více než 70 zemích světa.

ROHDE & SCHWARZ závod Vimperk s.r.o. je součástí celosvětového koncernu R&S, nachází se v jižních Čechách a v současné době má 800 zaměstnanců, čímž se řadí mezi nejvýznamnější zaměstnavatele regionu.

arbeitgebermarke

Staňte se co nejdříve posilou našeho závodu R&S závod Vimperk s.r.o. (Česká republika) jako

Plánovač specialista (m/ž)

Náplň práce:
  • Tvorba norem a normativů spotřeby práce a početních stavů.
  • Výpočet norem spotřeby práce - složité výrobní celky, NPI, transfér.
  • Měří, stanovuje a zadává do SAP výrobní časy a další atributy plánu výroby, vytváří cenové kalkulace.
  • Vytváří a strukturuje výrobní plány dle výkresové dokumentace.
  • Provádí hromadné změny plánů.
  • Vytváří časové normativy (MTM, REFA).
  • Optimalizuje nastavení v SAP (kmen. data, pracoviště, kusovníky, výrobní plány).
  • Podílí se na tvorbě procesů a metod v oblasti plánování výroby.
  • Spravuje a nastavuje data v oblasti materiálové logistiky, mění hlavní sklady, vyhodnocuje a analyzuje kmenová data.
  • Aktivně se podílí a koordinuje logistické činnosti týkající se transferů výroby a NPI.
  • Definuje standardy výrobních plánů.
  • Spravuje kmenová data výrobních dílů.
  • Tvorba dat a datových sad pro výrobní technologie.
Požadujeme:
  • Angažovanost, týmovost
  • Komunikativnost
  • Organizační schopnosti
  • Aktivita při vytváření unikátních řešení
  • Jazyky - němčina - plynulá konverzace
  • PC uživatelská znalost (Excel - pokročilý uživatel)
  • SAP - pokročilý uživatel výhodou

Nabízíme: * Nástupní plat = 209,66 Kč/hod * Perspektivní a zajímavou práci v mezinárodním týmu * Kvalitní zaškolení * Individuální rozvoj, pravidelné odborné vzdělávání * 5 týdnů dovolené * Příspěvek na dopravu * Závodní restaurace s dotovaným stravováním * Příspěvek na penzijní připojištění.

Zaujali jsme Vás? Pak se přihlašte přes náš Jobportal. ROHDE & SCHWARZ Vimperk, personální oddělení, referenční číslo CZ-VIM-50775100-002, Tel. +420 388452282 https://www.rohde-schwarz.com/career

Ucházet se